Průvodce výběrem
dětských helem


Dětská helma  >  Dětská helma na bruslení

Dětská helma na bruslení

Začne-li vaše dítě zkoušet inline bruslení, rozhodně se nevyhne pádům. Používání bezpečnostního vybavení – chráničů a především helmy – je tedy naprostou nutností.

Kolečkové bruslení se v České republice těší nesmírné oblibě. Pro jeho dostupnost a podporu vychází e-shop inSPORTline vstříc rodičovským peněženkám akcí, do níž nasazuje elitní freestyle dětské helmy s výraznými slevami, za ceny v řádu několika stokorun. 

Všechny nabízené helmy samozřejmě prošly náročnými testy mezinárodní zkušebny. Mají moderní vzhled, propracovaný tvar a dostatečný počet větracích otvorů. Jejich design je natolik atraktivní až futuristický, že se dětem líbí a proti jejich nošení neprotestují. Využít je mohou i na kolo, skateboard a freeride. Díky nízké váze jsou přilby také šetrné ke krční páteři.

Bruslaři rychlostí dohánějí cyklisty. Helma může zachránit život!

Lékaři upozorňují, že přibývá úrazů bruslařů, které jsou kvůli tvrdému asfaltovému povrchu často velmi vážné. Spolu s některými politiky se zasazují pro uzákonění dětské helmy také u inline bruslení, stejně jako je tomu už u cyklistiky.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 13. 4. 2014


Další novinky

Helmu i na odrážedlo!

Dětské helmy jsou povinné na kola, v řadě zemí i na lyžích, a co odrážedla? Nejmenší cyklo stroje pro děti mohou být také nebezpečné a helma je základním bezpečnostním vybavením.

3. 5. 2016

Dětská helma na motorku

Dětská helma je nezbytná pro cyklisty, bruslaře, lyžaře a také motorkáře. Těmto malým sportovcům jsou určeny speciální aerodynamické moto přilby v různých barvách a velikostech. V akcích se dají koupit i za méně než tisíc korun.

14. 8. 2015

všechny novinky