Průvodce výběrem
dětských helem


Dětská helma  >  Praktický dárek na Vánoce pro každého malého cyklistu

Praktický dárek na Vánoce pro každého malého cyklistu

Co to bude? Dětská helma! Na kolo, na inline brusle, na skateboard. 

Dětská helma je v Česku povinná pro každého cyklistu do 18 let. A pro všechny je více než doporučená. Helma zachraňuje zdraví i životy. Chrání před slunečním svitem, nebo v dešti. A může být slušivým doplňkem.

Dětská freestyle přilba WORKER Vroom

Jako dětská přilba na freestyle WORKER Vroom. Jen 350 gramů těžká (spíše tedy lehká), ideální na skateboardy, inline brusle a kola. Má samozřejmě německé bezpečnostní certifikáty, 11 větracích otvorů a koupíte ji za méně než 500 korun.

No to by bylo pro chlapce. A co malé slečny? Pro ně doporučujeme přilbu WORKER Cutte, také z řady freestyle přileb. Krásný design a stejné bezpečnostní záruky jako u Vroomu.

Dětská freestyle přilba WORKER Cutte

I ji koupíte za méně než 500 korun a podle recenzí se bude líbit i vám:
Jsem spokojená za ty peníze snad na trhu není lepší helma.“

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 9. 11. 2014


Další novinky

Helmu i na odrážedlo!

Dětské helmy jsou povinné na kola, v řadě zemí i na lyžích, a co odrážedla? Nejmenší cyklo stroje pro děti mohou být také nebezpečné a helma je základním bezpečnostním vybavením.

3. 5. 2016

Dětská helma na motorku

Dětská helma je nezbytná pro cyklisty, bruslaře, lyžaře a také motorkáře. Těmto malým sportovcům jsou určeny speciální aerodynamické moto přilby v různých barvách a velikostech. V akcích se dají koupit i za méně než tisíc korun.

14. 8. 2015

všechny novinky